Recent heeft Teus deelgenomen aan de cursus mastertrainer Boxercise Nederland.

Deze training werd gegeven door de wereldkampioen Andy Wake. Met dit certificaat is Teus bevoegd om fitness instructeurs, gymleraren, personal trainers  en andere sportaanbieders op te leiden tot basis boks instructeurs. Boksen is een sport die op diverse niveaus te beoefenen valt. Toch zien we regelmatig mensen die de basiskennis van het boksen niet goed genoeg beheersen of op onjuiste manier aangeleerd krijgen.  Dat is zonde, want dat is geen promotie voor onze sport. Daarnaast liggen blessures snel op de loer waardoor mensen met spijt op zoek moeten naar een andere sport.

Nu kun je bij onze school een kort durende training doorlopen om jouw klanten/ leerlingen op de correcte en veiligste manier de basistechnieken van het boksen bij te brengen. Je ontvangt na het afleggen van je cursus een gecertificeerd diploma. Een waardevolle aanvulling voor jouw bedrijf of instelling. Helemaal omdat er op dit moment nog maar een klein aantal Mastertrainers in Nederland zijn.

Voor meer info: 0625563262