De beste wensen namens boksschool Teus de Kruyf

 

2018 staat voor de deur.

Een nieuw jaar waarin ik samen met mijn team weer voor de volle 100% met passie en plezier klaar zal staan voor al onze bestaande en toekomstige leden.

2017 is een bewogen maar succesvol jaar geweest. Niet alleen zijn we qua lesaanbod flink uitgebreid, ook hebben we vele nieuwe enthousiaste leden erbij gekregen.

Daarnaast hebben we het meest succesvolle boksgala weten neer te zetten van de afgelopen 6 jaar. Ook had onze school het voorrecht om het allereerste NK jeugd boksen te mogen organiseren, wat een zeer geslaagd evenement is geworden!

Wij danken al onze leden voor het vertrouwen wat zij in ons stellen. Ook danken wij onze sponsoren voor de bijdragen in jet afgelopen jaar, zonder uw hulp hadden wij dit alles niet kunnen realiseren.

In 2018 zullen we wederom ons lesaanbod gaan uitbreiden en onze school nog toegankelijker maken voor recreanten en topsporters. Daarnaast kunt u rekenen op weer een groots gala en diverse kleinere evenementen.

Wij verwelkomen u graag in het nieuwe jaar!!

Groet Teus.